Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Kategorie bloga

Najnowsze artykuły

Małe Lalki

Małe lalki bobasy firmy Berenguer to prawdziwe skarby. Mimo niewielkiego rozmiaru laleczki są bardzo realistyczne, wyglądają jak prawdziwe bobasy dzieci! Mają znakomicie odwzorowane szczegóły anatomiczne!  Ze względu na ich rozmiar szczególnie polecamy je najmłodszym dziewczynkom - są lekkie, aksamitne w dotyku, łatwo trzyma się je w małych rącz...

Małe lalki bobasy firmy Berenguer to prawdziwe skarby. Mimo niewielkiego rozmiaru laleczki są bardzo realistyczne, wyglądają jak prawdziwe bobasy dzieci! Mają znakomicie odwzorowane szczegóły anatomiczne!  Ze względu na ich rozmiar szczególnie polecamy je najmłodszym dziewczynkom - są lekkie, aksamitne w dotyku, łatwo trzyma się je w małych rączkach. Małe lalki są świetne w podróży, można je łatwo spakować do małego plecaczka lub torebeczki. Do wyboru mamy małe lalki bobasy firmy Berenguer w rozmiarach 13 cm (Lots to Love Babies) - prawdziwy HIT! , 21 cm (Lil'Cutesies) oraz 24 cm. Laleczkią wykonane z winylu dzięki czemu można je zamoczyć w wodzie. Wszystkie nasze lalki bobasy są pięknie zapakowane i doskonale nadają się na prezent dla każdej dziewczynki! W naszej ofercie również ubranka dla małych lalek. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Więcej

Małe Lalki Jest 28 produktów.

Podkategorie

  • lalki 24cm

    Duży wybór ślicznych małych lalek bobasów które wyglądają jak prawdziwe dzieci, małe skarby. Są one wykonane z najwyższą precyzją. Oddają bardzo realistycznie nadobniejsze szczegóły. Takie maluszki to doskonały prezent dla dziewczynki. Są one optymalnej wielkości dla małych dzieci oraz mają odpowiednią wagę.

  • Lalki Lil'Cutesies 21cm

    Seria lalek firmy Berenguer nazwana Lil'Cutesies. Nowa kolekcja na rynku, która podbija serca małych dziewczynek. Te słodkie laleczki mają oczka na widok, których mięknie każde serduszko. Wszystkie laleczki mają wysokość 21cm, idealnie mieszczą się w dłoni. Dostępne w różnych ubrankach i w różnych wersjach twarzyczek, od uśmiechniętej po smutną. Ta seria została wyprodukowana w Chinach pod specjalnym nadzorem firmy Berenguer.

  • Lalki Lots to Love...

    Lalki Lots to Love Babies pochodzą z kolekcji 2012 firmy Berenguer, kolekcjonują je dziewczynki na całym świecie. W Polsce jest to absolutna nowość. Laleczki Lots to Love Babies w zestawach z akcesoriami - polecamy!!!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów