domki dla lalek 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo domki dla lalek drewniane, a także plastikowe. Domki dla lalek, które oferujemy to przede wszystkim wysoka jakość, a także zachwycające wykonanie. Każda mała dziewczynka marzy o domku dla lalek - takim z mebelkami, wyposażeniem kuchni, schodami oraz werandą. W ofercie mamy tylko domki znanych i cenionych firm, wykonane z najlepszych materiałów, bezpiecznych dla dzieci.

Drewniane domki dla lalek

Najczęściej dostępne i zarazem najbardziej popularne to domki dla lalek wykonane z drewna. Domki wykonane z takiego materiału mają swój niepowtarzalny urok, zazwyczaj są bardzo trwałe i solidne. Niejednokrotnie mają w zestawie mebelki oraz inne drobne akcesoria. Jeśli są malowane farbami, to tylko bezpiecznymi dla zdrowia dziecka, spełniającymi wymagane normy jakościowe.

Plastikowe domki dla lalek

Niewątpliwym atutem domków wykonanych z plastiku jest ich waga. Plastikowe domki są zazwyczaj dużo lżejsze od domków drewnianych. Warto jednak kupować domki wykonane z wysokiej jakości tworzywa, jak dostępne w naszej ofercie domki dla lalek Playmobil. Playmobil to znana i ceniona niemiecka firma która produkuje zabawki dla dzieci na terenie Europy od wielu lat. Domki tej firmy są bardzo precyzyjnie wykonane i przede wszystkim funkcjonalne. Bardzo często zestawy Playmobil są bogato wyposażone, a dla pragnących rozbudowy posiadanych już zestawów, zawsze można je rozbudować o dodatkowe pozycje które pasują do siebie. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Zamówienia staramy się wysyłać jak najszybciej, najczęściej do 24h od złożenia zamówienia.