Nowe produkty

Producenci

Duże Lalki 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Duże lalki bobasy

W tej kategorii znajdą Państwo piękne duże lalki bobasy które są anatomicznie poprawne, co oznacza że mają one rozróżnienie na płeć. W ofercie mamy lalki Chłopców jak i lalki Dziewczynki. Wszystkie lalki dla dziewczynek, które znajdują się w tej kategorii są na tyle realistyczne że wyglądają jak prawdziwe dzieci. Hiszpańskie lalki Berenguer znane są z tego że do złudzenia przypominają prawdziwe dzieci. Lalki tej firmy często służą jako baza dla artystów tworzących lalki reborn na zamówienie. Takie lalki, wykonane z niezwykłą starannością i troską o szczegóły, to wspaniałe prezenty dla dziewczynek które całymi godzinami będą bawić się swoimi pięknymi lalkami. W ofercie mamy duże lalki w rozmiarach 43 cm, 44 cm, 46 cm oraz 56 cm. Z doświadczenia wiemy że każda dziewczynka mając taką lalkę będzie z niej bardzo zadowolona.

Te duże hiszpańskie lalki produkowane przez firmę JC Toys od ponad 50 lat, są takie piękne i rzeczywiste że satysfakcja każdego dziecka jest wręcz gwarantowana. Duże lalki Berenguer to absolutny HIT na rynku Polskim, Hiszpańskim oraz Amerykańskim. Nie musisz się obawiać że Twoje dziecko będzie miało lalkę jak ich wiele w okół! Winyl z którego wykonane są nasze lalki jest wysokiej jakości, odpowiednio twardy i pachnący.

Duże lalki bobasy Berenguer są bardzo solidnie wykonane, będą służyć Twojemu dziecku przez wiele lat. Rozmiar tych lalek pozwala na ubieranie ich w niemowlęce ubranka. Natomiast ze względu na wielkość i ciężar, lalki te wskazane są dla nieco starszych dziewczynek. Warto też zwrócić uwagę na fakt że niektóre duże lalki w naszej ofercie mają miękki brzuszek (materiałowy), a części takie jak nóżki, rączki, szyja i główka wykonane są z winylu. Takie lalki są doskonałe do przebierania, noszenia, przytulania czy np. nauki chustowania. Pozostała grupa dużych lalek, to lalki w całości wykonane z winylu. Takie lalki są idealne do zabawy w kąpanie lalki. Taką lalkę można w całości zamoczyć w wodzie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie z lalkami. Wszystkie nasze duże lalki są zapakowane w ładne firmowe pudełka i są przez nas błyskawicznie wysyłane.

Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą ubranek dla dużych lalek dostępną w naszym sklepie.