Nowe produkty

Producenci

Lalki Bobasy 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

Lalki bobasy dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wybór lalek bobasów znanej i cenionej na całym świecie hiszpańskiej firmy Berenguer (JC Toys). Dla Państwa wygody podzieliśmy wszystkie lalki bobasy jakie znajduję się w naszej ofercie na dwie grupy, tj. lalki noworodki i lalki niemowlęta.

Lalki noworodki

W tej podkategorii znajdują się lalki które imitują wygląd prawdziwych dzieci, tych najmłodszych maluszków, które dopiero co się urodziły. Są to lalki dzieci od urodzenia do 28 dnia życia. Lalki te są często jak to noworodki zapłakane, z podkurczonymi nóżkami, w pozycji leżącej. Ze względu na swój wiek nie potrafią siedzieć. Część lalek w tej kategorii jest ubrana w pieluszkę, na rączce ma jeszcze opaskę szpitalną, na głowie ciepłą czapeczkę czy skarpetki na nóżkach. 

Lalki niemowlęta

W tej podkategorii mamy duży wybór już nieco starszych lalek dzieci. Są to laleczki które mają za sobą już przynajmniej miesiąc życia i więcej. Lalki te są większe, często potrafią już siedzieć, niektóre mają już nawet włoski. Lalki bobasy w tej kategorii niejednokrotnie są pulchniutkie, mają sporo ciałka, są idealne do ubierania, przebierania, karmienia jak i zabierania ze sobą na spacer w wózeczku dla lalek. 

Wszystkie nasze lalki są wysokiej jakości, wykonane z największą starannością z dobrych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. Lalki bobasy Berenguer odzwierciedlają szczegóły prawdziwych dzieci noworodków i niemowlaków. Lalki bobasy stanowią idealny prezent dla każdej dziewczynki. Jeśli chcesz żeby Twoja córka miała piękną, niepowtarzalną i oryginalną lalkę na lata, to jesteś we właściwym miejscu! Serdecznie zapraszamy do zakupów.