FILTRUJ

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Lalki Bobasy

Lalki Bobasy

W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wybór lalek bobasów znanej i cenionej na całym świecie hiszpańskiej firmy Berenguer (JC Toys). Dla Państwa wygody podzieliśmy wszystkie lalki bobasy jakie znajduję się w naszej ofercie na dwie grupy, tj. lalki noworodki i lalki niemowlęta.

Lalki noworodki

W tej podkategorii znajdują się ...

Lalki Bobasy

W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wybór lalek bobasów znanej i cenionej na całym świecie hiszpańskiej firmy Berenguer (JC Toys). Dla Państwa wygody podzieliśmy wszystkie lalki bobasy jakie znajduję się w naszej ofercie na dwie grupy, tj. lalki noworodki i lalki niemowlęta.

Lalki noworodki

W tej podkategorii znajdują się lalki które imitują wygląd prawdziwych dzieci, tych najmłodszych maluszków, które dopiero co się urodziły. Są to lalki dzieci od urodzenia do 28 dnia życia. Lalki te są często jak to noworodki zapłakane, z podkurczonymi nóżkami, w pozycji leżącej. Ze względu na swój wiek nie potrafią siedzieć. Część lalek w tej kategorii jest ubrana w pieluszkę, na rączce ma jeszcze opaskę szpitalną, na głowie ciepłą czapeczkę czy skarpetki na nóżkach. 

Lalki niemowlęta

W tej podkategorii mamy duży wybór już nieco starszych lalek dzieci. Są to laleczki które mają za sobą już przynajmniej miesiąc życia i więcej. Lalki te są większe, często potrafią już siedzieć, niektóre mają już nawet włoski. Lalki bobasy w tej kategorii niejednokrotnie są pulchniutkie, mają sporo ciałka, są idealne do ubierania, przebierania, karmienia jak i zabierania ze sobą na spacer w wózeczku dla lalek. 

Wszystkie nasze lalki są wysokiej jakości, wykonane z największą starannością z dobrych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. Lalki bobasy Berenguer odzwierciedlają szczegóły prawdziwych dzieci noworodków i niemowlaków. Lalki bobasy stanowią idealny prezent dla każdej dziewczynki. Jeśli chcesz żeby Twoja córka miała piękną, niepowtarzalną i oryginalną lalkę na lata, to jesteś we właściwym miejscu! Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Więcej

Lalki Bobasy 

Podkategorie

 • lalki noworodki

  Lalki noworodki jak prawdziwe

  W tej kategorii znajdą Państwo bardzo realistycznie wyglądające lalki bobasy noworodki dla dziewczynek. Lalki noworodki hiszpańskiej firmy Berenguer są pięknie wykonane, z dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości winylu. Anatomicznie doskonale odzwierciedlają prawdziwego noworodka. Większość lalek w tej kategorii ma wyraźnie zaznaczoną płeć. Znajdziecie tutaj lalki dziewczynki jak i lalki chłopców. Jak przystało na noworodki które dopiero co przyszły na świat, laleczki te mają odpowiedni grymas twarzy. Niektóre są słodko zaspane z jeszcze lekko podpuchniętymi oczkami, inne są płaczące, czy też mają smutną minkę. Znajdziecie także uśmiechnięte bobasy.

  Lalki Noworodki znajdują się w pozycji leżącej z podkurczonymi nóżkami, można je posadzić, ale są wtedy pochylone lekko w przód. Lalki wyglądają tak realistycznie, że można je pomylić z prawdziwymi dziećmi. Większość z nich została wyprodukowana w Hiszpanii przez firmę JC Toys (Berenguer). Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 • lalki niemowlęta

  Lalki niemowlaki - niezwykle realistyczne

  W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór lalek bobasów - niemowlakówLalka niemowlę to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynek które mają, lub będą miały młodsze rodzeństwo. Dziewczynki uczą się dbałości o dziecko, odpowiedzialności. W zabawie mogą naśladować rodziców, jak troszczą się o swojego prawdziwego niemowlaka, jak zmieniają mu pieluchę czy przebierają w nowe ubranko.

  Hiszpańskie lalki niemowlaki

  Niemowlaki firmy Berenguer wyglądają niezwykle realistycznie. Niektóre z nich są w rozmiarach zbliżonych do prawdziwych niemowląt, dzięki czemu doceniane są przez wiele szkół rodzenia które się zaopatrują w naszej firmie. Ich autentyczność, wygląd i jakość wykonania doceniają także całe rzesze dziewczynek. Dzięki temu że nasze lalki mają rozróżnienie na płeć, oraz wiernie oddają szczegóły anatomiczne, idealnie odzwierciedlają wygląd prawdziwego niemowlaka.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów