Lalki Baby Born 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lalki interaktywne Baby Born

Lalki Baby Born na rynku Polskim znane są już od bardzo dawna. Na przestrzeni lat zyskały sobie duże
grono zwolenników zarówno w naszym kraju jak i na całym świecie. Klienci jak i same dziewczynki cenią lalki bobasy baby born za ich wygląd, wysoką jakość wykonania oraz ciekawe funkcje czy dodatkowe akcesoria wraz z którymi są one sprzedawane. Lalki bobasy tej znanej firmy Zapf Creation, która słynie z produkcji interaktywnych lalek, to jedne z najczęściej kupowanych lalek w kategorii lalki funkcyjne czy lalki interaktywne. Lalki tej firmy posiadają liczne funkcje które mają na celu jeszcze bardziej zainteresować dziecko, i sprawić wrażenie autentyczności takiej lalki, która z założenia ma jak najbardziej przypominać prawdziwego bobasa, prawdziwe dziecko.

Lalki funkcyjne potrzebują żeby się nimi opiekować, np. zmieniając pieluszkę, wycierać łzy, karmić, czy nawet kąpać. Niektóre lalki baby born potrafią uronić prawdziwą łzę, zrobić siusiu do nocnika bądź pieluszki, czy nawet płakać - aby je przytulić. Lalki funkcyjne często sprzedawane są w zestawie z wanienką, nocnikiem, akcesoriami do pielęgnacji, pieluszkami czy nawet jedzeniem lub przynajmniej z butelką do karmienia lalki.

Lalki bobasy Baby Born są sprawdzonym idealnym prezentem dla dziewczynek. Wykonane są z dobrych materiałów, są wysokiej jakości, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci. Jeśli myślisz o prezencie dla dziewczynki, trafiłeś w dobre miejsce. Która mała dziewczynka nie marzy aby opiekować się swoją lalką. Dziecko oprócz zabawy uczy się odpowiedzialności i troski o młodsze rodzeństwo, kształci w sobie tak niezbędne umiejętności społeczne, ćwiczy kreatywność kiedy odgrywa scenki sytuacyjne takie jak karmienie, czy uspokajanie zapłakanej laleczki. Kiedy lalka płacze z pomocą przychodzi smoczek dla lalek interaktywnych. Po włożeniu takiego smoczka do buzi lalka zamyka oczy, przestaje płakać i zasypia. Dodatkowo, warto wspomnieć że większość tych funkcji nie wymaga baterii. W niektórych zestawach baby born oprócz licznych akcesoriów dla lalki można znaleźć świadectwo urodzenia lalki czy np. bransoletkę dla dziewczynki oraz jej lalki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na lalki interaktywne oraz lalki w innych kategoriach naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo lalki wyglądające bardzo realistycznie, lalki do złudzenia przypominające prawdziwe dzieci.