Akcesoria dla lalek 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów

Wyjątkowe akcesoria do lalek dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria dla lalek bobasów min. takie jak chusty, wózki dla lalek, ubranka dla lalek, pieluszki, domki dla lalek, łóżeczka, kołyski, nosidełka, foteliki do samochodu, koszyki do noszenia lalki oraz wiele akcesoriów do pielęgnacji lalek.

Każda dziewczynka będzie zachwycona kiedy będzie mogła należycie zadbać o swoją lalkę wykorzystując do tego liczne dostępne w naszym sklepie akcesoria lalkowe . Kiedy nasze dziecko będzie chciało wyjść na spacer z lalką konieczny będzie wózek dla lalek. W ofercie mamy głębokie wózki dla lalek, wielofunkcyjne oraz tzw. wózki parasoli dla mniejszych lalek. Nasze wózki często moją regulowaną wysokość rączki, więc wiele z nich będzie pasować dla dzieci w różnym wieku. Po spacerze, kiedy lalka będzie już dotleniona i głodna trzeba będzie ją nakarmić, założyć śliniaczek, dać się napić. Tutaj bardzo przydatne będą produkty z działu akcesoria do pielęgnacji lalek . Znajdziecie tam Państwo gotowe zestawy akcesoriów jak i akcesoria do kupienia pojedyńczo. Akcesoria takie jak śliniaczek dla lalki, butelka ze znikającym mlekiem do karmienia lali, krzesełko do karmienia oraz wiele więcej. Na koniec dnia trzeba będzie zrobić kąpiel naszej podopiecznej w wanience dla lalek, czesanie włosków, czy wycieranie lalki i położenie jej do spania. A żeby naszej lalce dobrze się spało polecamy łóżeczka dla lalek oraz kołyski dla lalek wykonane z drewna bukowego. Do kompletu można dokupić pościel dla lalki czy np. skarpetki żeby naszej lalce było w nocy ciepło.

Natomiast gotowe zestawy, tj. lalki bobas z akcesoriami znajdą Państwo klikając tutaj!

Serdecznie zachęcamy do zakupów. Staramy się aby wszystkie nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały oczekiwania naszych małych klientów.