Nowe produkty

Producenci

Lalki Antonio Juan 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

Hiszpańskie lalki Antonio Juan

Znajdziecie tutaj wspaniałe lalki Antonio Juan, które pochodzą prosto z serca Hiszpanii (Alicante), gdzie są produkowane od kilku już pokoleń. Staramy się zapewnić Wam duży wybór tych pięknych hiszpańskich lalek w atrakcyjnych cenach. Lalki firmy Antonio Juan są ręcznie robione z najwyższą starannością i pasją. Ich jakość doceniają klienci na całym świecie.

Znana i ceniona na całym globie marka “Muñecas Antonio Juan” narodziła się w 1958 roku, w miejscowości o nazwie Onil (prowincja Alicante). Jest to Hiszpańskie zagłębie firm które specjalizują się w produkcji zabawek już od końca XIX wieku. Na początku była to mała rodzinna firma, która jednocząc siły trzech pokoleń właścicieli sklepów z zabawkami, nieustannie się rozwijała, aby dzisiaj stać się firmą na światowym poziomie i o światowym zasięgu.

Antonio Juan - gwarancja jakości i autentyczności.

Wszystkie lalki Antonio Juan sprzedawane są z gwarancją najwyższej jakości i autentyczności.

Hiszpańskie lalki Antonio Juan - gwarancja pochodzenia.

Kupując lalkę firmy Antonio Juan masz pewność że pochodzi ona w 100% z Hiszpanii. Powyższy certyfikat potwierdza autentyczność, tradycję oraz ekskluzywność produktów tej znanej na całym świecie firmy.

Jako firma zajmujemy się sprzedażą lalek od ponad dekady. Od początku naszej działalności upodobaliśmy sobie lalki produkowane w Hiszpanii. Czym się wyróżnia, naszym zdaniem, lalka Antonio Juan? Przede wszystkim są to lalki produkowane ręcznie w rodzinnej firmie o globalnym zasięgu. Wykonane są one z przyjemnego w dotyku miękkiego winylu, są trwałe i wykonane z materiałów najwyżej jakości.

Wszystkie lalki dostępne w naszej ofercie importujemy bezpośrednio od producenta z Hiszpanii. Dzięki czemu macie gwarancję autentyczności produktów i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do zakupów.