FILTRUJ

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Producenci

Lalki Antonio Juan 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Hiszpańskie lalki Antonio Juan

Znajdziecie tutaj wspaniałe lalki Antonio Juan, które pochodzą prosto z serca Hiszpanii (Alicante), gdzie są produkowane od kilku już pokoleń. Staramy się zapewnić Wam duży wybór tych pięknych hiszpańskich lalek w atrakcyjnych cenach. Lalki firmy Antonio Juan są ręcznie robione z najwyższą starannością i pasją. Ich jakość doceniają klienci na całym świecie.

Znana i ceniona na całym globie marka “Muñecas Antonio Juan” narodziła się w 1958 roku, w miejscowości o nazwie Onil (prowincja Alicante). Jest to Hiszpańskie zagłębie firm które specjalizują się w produkcji zabawek już od końca XIX wieku. Na początku była to mała rodzinna firma, która jednocząc siły trzech pokoleń właścicieli sklepów z zabawkami, nieustannie się rozwijała, aby dzisiaj stać się firmą na światowym poziomie i o światowym zasięgu.

Antonio Juan - gwarancja jakości i autentyczności.

Wszystkie lalki Antonio Juan sprzedawane są z gwarancją najwyższej jakości i autentyczności.

Hiszpańskie lalki Antonio Juan - gwarancja pochodzenia.

Kupując lalkę firmy Antonio Juan masz pewność że pochodzi ona w 100% z Hiszpanii. Powyższy certyfikat potwierdza autentyczność, tradycję oraz ekskluzywność produktów tej znanej na całym świecie firmy.