Filtruj według

Długość (Wysokość)

Długość (Wysokość)

Dostępność

Dostępność

Rodzaj lalki

Rodzaj lalki

Płeć lalki

Płeć lalki

Waga

Waga

Wiek

Wiek

Noni - Lalka z akcesoriami dla dwulatki - Berenguer 30040

Małe laleczki Mini Lil' Cutesies 13cm

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Mała Laleczka w różowym pojeździe - Mini Lil' Cutesies

Laleczka ma na sobie różową czapeczkę i różowe ubranko. Jest delikatnie uśmiechnięta i ma piękne zielone oczy.

Idealna lalka do domku dla lalek oraz dla młodszych dziewczynek, które lubią bawić się małymi figurkami. Stwórz swoją kolekcję laleczek Mini Lil' Cutesies z wieloma różnymi akcesoriami.

Wiek 2+

Availability: Out of stock

Mała laleczka z łóżeczkiem - seria Mini Lil Cutesies - 14 cm

Mała laleczka z serii Mini Lil' Cutesies, ma 14cm, jest cała wykonana z winylu. W zestawie łóżeczko oraz prześcieradełko. Lala ma ruchomą główkę, rączki i nóżki.

Świetna lala do zabrania np. w podróż.

Wiek 2+

Laleczka jest opakowana w ładne, firmowe pudełeczko.

Availability: Out of stock

Mała laleczka z serii Mini Lil' Cutesies w nosidełku - JC Toys

Ta mała lalka zapewne zostanie wspaniałą przyjaciółką małej dziewczynki. Mini Lil' Cutesies to laleczka o wysokości 14 cm, wykonana w całości z winylu. Świetna do zabawy w domku dla lalek.

Dostępne również laleczki Mini Nursery z innymi akcesoriami - polecamy!!!

Wiek 2+

Availability: Out of stock

Mała Laleczka na trójkołowym rowerku - Mini Lil' Cutesies

Laleczka oraz rowerek w kolorze turkusowo - pomarańczowym, firmy Berenguer. Cudna malutka laleczka ma oparcie w kształcie motylka. Stwórz swoją kolekcję laleczek Mini Lil' Cutesies z wieloma różnymi akcesoriami.

Idealna lalka do domku dla lalek oraz dla młodszych dziewczynek, które lubią bawić się małymi figurkami.

Wiek 2+

Małe laleczki dla dziewczynek

W tej kategorii znajdą Państwo małe laleczki dla dziewczynek z serii Mini Lil' Cutesies. Każda mała laleczka z tej serii jest zawsze sprzedawana łącznie z jakimiś akcesoriami. Wszystkie te mini skarby mają ciekawe duże oczy, które pokochają wszystkie dziewczynki. W zależności od laleczki, lalki mają oczy w kolorach: zielony, brązowy oraz niebieski.

Te małe laleczki produkowane są przez firmę JC Toys (Berenguer), która specjalizuje się w produkcji lalek już ponad pół wieku. Dziewczynki na całym świecie kolekcjonują te słodkie małe bobaski. W Polsce jest to absolutna nowość. Te małe skarby można wszędzie ze sobą zabrać, mają zaledwie 13 cm wysokości, dzięki czemu mogą towarzyszyć dzieciom w każdej podróży. Kolekcje tych laleczek czasami się zmieniają - jest to gratka dla małych kolekcjonerów. Każda laleczka wykonana jest z winylu i ma ruchome rączki, nóżki oraz główkę. Na główce laleczki mają wyrzeźbione w winylu włoski. Ubranka w które są ubrane lalki mini lil' cutesies można ściągać i zamieniać między laleczkami. W ofercie min. laleczki w wózeczku, laleczki w łóżeczku, lil' cutesies w statku, w wanience, na bujanym koniku, czy np. na rowerku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z każdą laleczką w naszej ofercie. Zamówienia realizujemy błyskawicznie. Wysyłka następuje w ciągu 24h od wpłynięcia do nas zamówienia.