Promocje

FILTRUJ

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Małe Lalki

Małe lalki dla dzieci, małe laleczki dla dziewczynek

W tej kategorii znajdą Państwo małe lalki dla dzieci. Te małe laleczki dla dziewczynek firmy Berenguer to prawdziwe skarby, kochane przez dziewczynki na całym świecie. Do wyboru mają Państwo następujące rodzaje laleczek:

Małe lalki dla dzieci, małe laleczki dla dziewczynek

W tej kategorii znajdą Państwo małe lalki dla dzieci. Te małe laleczki dla dziewczynek firmy Berenguer to prawdziwe skarby, kochane przez dziewczynki na całym świecie. Do wyboru mają Państwo następujące rodzaje laleczek:

 • małe lalki firmy Berenguer z serii Mini Lil' Cutesies w rozmiarze 13 cm. Są to najmniejsze lalki dostępne w naszym sklepie. Mają ruchome rączki, nóżki i główkę. Całe wykonane są z miękkiego winylu. Każda laleczka Mini Lil' Cutesies sprzedawana jest w zestawie z różnymi akcesoriami. Lalki mają różne uśmiechy i kolor oczu. 
 • nieco większe ale ciągle małe lalki z serii Lil' Cutesies w rozmiarze 21 cm. Są to starsze siostry najmniejszych lalek Mini Lil' Cutesies, są od nich nieco większe i można je kupować osobno, tj. bez załączonych akcesoriów. Aczkolwiek są one także dostępne w zestawie z akcesoriami takimi jak np. rowerek, biedronka, huśtawka, lalki w wanience, itp.
 • małe lalki bobasy które wyglądają jak prawdziwe dzieci w rozmiarze 25 cm. Mimo niewielkiego rozmiaru laleczki imitujące małe dzieci (bobasy) są bardzo realistyczne, wyglądają jak prawdziwe bobasy dzieci! Lalki te mają znakomicie odwzorowane szczegóły anatomiczne! Mają rozróżnienie na płeć, tak więc w ofercie są lalki dziewczynki oraz lalki chłopcy.

Wszystkie małe lalki z tej kategorii ze względu na ich rozmiar szczególnie polecamy najmłodszym dziewczynkom - są lekkie, aksamitne w dotyku, łatwo trzyma się je w małych rączkach. Małe lalki są świetne w podróży, można je łatwo spakować do małego plecaczka lub torebeczki. Są idealne do kolekcjonowania. Kiedy dziewczynka ma kilka lalek z serii może bawić się w odgrywanie scen, uczy to dziecko kreatywnego myślenia i wpływa pozytywnie na jego rozwój.

Wszystkie małe lalki dostępne w tej kategorii są wykonane z winylu dzięki czemu można je zamoczyć w wodzie i bawić się w kąpanie i pielęgnowanie lalek. Małe lalki Berenguer są pięknie zapakowane i doskonale nadają się na prezent dla każdej dziewczynki!

W naszej ofercie również ubranka dla małych lalek. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Więcej

Małe Lalki 

Podkategorie

 • Małe Lalki Bobasy 25 cm

  Małe Lalki Bobasy - 25 cm

  W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór ślicznych małych lalek bobasów które wyglądają jak prawdziwe dzieci. Te małe skarby idealne dla młodszych dziewczynek wykonane są z najwyższą precyzją. Oddają bardzo realistycznie nadobniejsze szczegóły. Takie maluszki to doskonały prezent dla dziewczynki. Są one optymalnej wielkości dla małych dzieci oraz mają odpowiednią wagę.

 • Małe Laleczki Lil'...

  Małe laleczki Lil' Cutesies

  W tej kategorii znajdą Państwo małe laleczki z serii Lil' Cutesies produkowane przez firmę Berenguer (JC Toys). Lalki z tej kolekcji podbijają serca małych dziewczynek już od lat, tak w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie. Te słodkie laleczki mają śliczne wielkie oczy, na widok których mięknie serduszko każdej małej dziewczynki. Wszystkie laleczki z tej serii mają wysokość 21cm, dzięki czemu idealnie mieszczą się w dłoni małego dziecka.

  Laleczki w całości wykonane są z miękkiego i miłego w dotyku winylu. Mają ruchome rączki, nóżki oraz główkę. Każda mała dziewczynka bez trudy będzie mogła bawić się tymi laleczkami w przebieranie, dzięki ruchomym nóżką oraz rączką bardzo łatwo jest ściągać z nich ubrania. Laleczki można także kąpać, woda nie jest im straszna. Laleczki są bardzo solidnie wykonane. Dostępne są w różnych ubrankach i w różnych wersjach twarzyczek, od uśmiechniętej po smutną. Każda laleczka ma także swoje imię oraz inny kolor oczu.

  Laleczka o imieniu Lily jest nieco smutna i ma śliczne brązowe oczka. Tylko czeka na to aby jej mała mama o nią zadbała i pocieszyła. W poprawie nastroju laleczki pomocne będzie zapewne jej rodzeństwo, czyli dwie pozostałe siostrzyczki.

  Laleczka o imieniu Lulu ma jasne roześmiane niebieskie oczy, uśmiechniętą buźkę i wystające białe ząbki. Na pewno kiedy będzie się bawić ze swoją brązowooką siostrzyczką, obie będą w doskonałym nastroju.

  Ostania z rodziny laleczek Lil' Cutesies ma urocze zielone oczęta i usta złożone w dziubek. Laleczka ta ma na imię Bibi.

  Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty małych laleczek i kolekcjonowania ich. Laleczki z tej serii są także dostępne w zestawach z akcesoriami.

 • Małe laleczki Mini...

  Małe laleczki dla dziewczynek

  W tej kategorii znajdą Państwo małe laleczki z serii Mini Lil' Cutesies. Każda mała laleczka z tej serii jest zawsze sprzedawana łącznie z jakimiś akcesoriami. Wszystkie te mini skarby mają ciekawe duże oczy, które pokochają wszystkie dziewczynki. W zależności od laleczki, lalki mają oczy w kolorach: zielony, brązowy oraz niebieski.

  Te małe laleczki produkowane są przez firmę JC Toys (Berenguer), która specjalizuje się w produkcji lalek już ponad pół wieku. Dziewczynki na całym świecie kolekcjonują te słodkie małe bobaski. W Polsce jest to absolutna nowość. Te małe skarby można wszędzie ze sobą zabrać, mają zaledwie 13 cm wysokości, dzięki czemu mogą towarzyszyć dzieciom w każdej podróży. Kolekcje tych laleczek czasami się zmieniają - jest to gratka dla małych kolekcjonerów. Każda laleczka wykonana jest z winylu i ma ruchome rączki, nóżki oraz główkę. Na główce laleczki mają wyrzeźbione w winylu włoski. Ubranka w które są ubrane lalki mini lil' cutesies można ściągać i zamieniać między laleczkami. W ofercie min. laleczki w wózeczku, laleczki w łóżeczku, lil' cutesies w statku, w wanience, na bujanym koniku, czy np. na rowerku.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z każdą laleczką w naszej ofercie. Zamówienia realizujemy błyskawicznie. Wysyłka następuje w ciągu 24h od wpłynięcia do nas zamówienia.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów