Promocje

Nowe produkty

Producenci

Małe Lalki 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Małe lalki dla dla dziewczynek

W tej kategorii znajdą Państwo małe lalki dla dzieci. Te małe lalki bobas dla dziewczynek firmy Berenguer to prawdziwe skarby, kochane przez dziewczynki na całym świecie. Do wyboru mają Państwo następujące rodzaje laleczek:

Małe laleczki Mini Lil' Cutesies w rozmiarze 13 cm. Są to najmniejsze lalki dostępne w naszym sklepie. Mają ruchome rączki, nóżki i główkę. Całe wykonane są z miękkiego winylu. Każda laleczka Mini Lil' Cutesies sprzedawana jest w zestawie z różnymi akcesoriami. Lalki mają różne uśmiechy i kolor oczu. 

Nieco większe ale ciągle małe lalki z serii Lil' Cutesies w rozmiarze 21 cm. Są to starsze siostry najmniejszych lalek Mini Lil' Cutesies, są od nich nieco większe i można je kupować osobno, tj. bez załączonych akcesoriów. Aczkolwiek są one także dostępne w zestawie z akcesoriami takimi jak np. rowerek, biedronka, huśtawka, lalki w wanience, itp.

Małe lalki bobasy które wyglądają jak prawdziwe dzieci w rozmiarze 25 cm. Mimo niewielkiego rozmiaru laleczki imitujące małe dzieci (bobasy) są bardzo realistyczne, wyglądają jak prawdziwe bobasy dzieci! Lalki te mają znakomicie odwzorowane szczegóły anatomiczne! Mają rozróżnienie na płeć, tak więc w ofercie są lalki dziewczynki oraz lalki chłopcy.

Wszystkie małe lalki z tej kategorii ze względu na ich rozmiar szczególnie polecamy najmłodszym dziewczynkom - są lekkie, aksamitne w dotyku, łatwo trzyma się je w małych rączkach. Małe lalki są świetne w podróży, można je łatwo spakować do małego plecaczka lub torebeczki. Są idealne do kolekcjonowania. Kiedy dziewczynka ma kilka lalek z serii może bawić się w odgrywanie scen, uczy to dziecko kreatywnego myślenia i wpływa pozytywnie na jego rozwój.

Wszystkie małe lalki dostępne w tej kategorii są wykonane z winylu dzięki czemu można je zamoczyć w wodzie i bawić się w kąpanie i pielęgnowanie lalek. Małe lalki Berenguer są pięknie zapakowane i doskonale nadają się na prezent dla każdej dziewczynki!

W naszej ofercie również ubranka dla małych lalek. Serdecznie zapraszamy do zakupów!