kołyski dla lalek 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór kołysek dla lalek, pięknie wykonanych, które posłużą Państwu jak i lalce długie lata. Jednocześnie będą one ozdobą każdego dziecięcego pokoju, jak i wygodnym miejscem do przechowywania lalki. W ofercie mamy zarówno kołyski znanych światowych producentów jak i lokalnych Polskich firm, które niejednokrotnie ręcznie tworzą solidne drewniane kołyski z drewna bukowego.

Drewniane kołyski dla lal dostępne są w kolorze naturalnym, jak i w wielu różnych kolorach. Większość kołysek które tutaj znajdziecie pomieszczą lalki do 50 cm długości. Drewniane kołyski powstają w całości w Polsce i są pomalowane ekologicznymi farbami, w 100% bezpiecznymi dla dzieci. Krawędzie są gładkie, dzięki czemu bezpieczne dla Twojego dziecka.

Warto także zwrócić uwagę na śliczne wiklinowe kołyski dla lalek. Są one przepięknie wykonane. Wyścielone mięciutkim materiałem i sprzedawane w zestawie z pościelą dla lalki.

Aby lalce było ciepło i przyjemnie w kołysce, warto dokupić dla niej pościel. Pościel dla lalek dostępna w naszej ofercie jest kolorowa i precyzyjnie uszyta w Polsce, przez współpracującą z nami firmę, tak aby doskonale pasowała do kołyski jak i lalki. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Wszystkie nasze produkty są starannie przez nas dobrane i są wysokiej jakości.