FILTRUJ

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Blog navigation

  Najnowsze artykuły

  lalki niemowlęta

  Lalki niemowlaki - niezwykle realistyczne

  W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór lalek bobasów - niemowlakówLalka niemowlę to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynek które mają, lub będą miały młodsze rodzeństwo. Dziewczynki uczą się dbałości o dziecko, odpowiedzialności. W zabawie mogą naśladować rodziców, jak troszczą się o swojego p...

  Lalki niemowlaki - niezwykle realistyczne

  W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór lalek bobasów - niemowlakówLalka niemowlę to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynek które mają, lub będą miały młodsze rodzeństwo. Dziewczynki uczą się dbałości o dziecko, odpowiedzialności. W zabawie mogą naśladować rodziców, jak troszczą się o swojego prawdziwego niemowlaka, jak zmieniają mu pieluchę czy przebierają w nowe ubranko.

  Hiszpańskie lalki niemowlaki

  Niemowlaki firmy Berenguer wyglądają niezwykle realistycznie. Niektóre z nich są w rozmiarach zbliżonych do prawdziwych niemowląt, dzięki czemu doceniane są przez wiele szkół rodzenia które się zaopatrują w naszej firmie. Ich autentyczność, wygląd i jakość wykonania doceniają także całe rzesze dziewczynek. Dzięki temu że nasze lalki mają rozróżnienie na płeć, oraz wiernie oddają szczegóły anatomiczne, idealnie odzwierciedlają wygląd prawdziwego niemowlaka.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Więcej

  lalki niemowlęta 

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów