FILTRUJ

Włączone filtry:
  Długość (Wysokość)
  Materiał
  Wiek
  Płeć lalki

  Nowe produkty

  Producenci

  Małe laleczki Mini Lil' Cutesies 13cm 

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Małe laleczki dla dziewczynek

  W tej kategorii znajdą Państwo małe laleczki dla dziewczynek z serii Mini Lil' Cutesies. Każda mała laleczka z tej serii jest zawsze sprzedawana łącznie z jakimiś akcesoriami. Wszystkie te mini skarby mają ciekawe duże oczy, które pokochają wszystkie dziewczynki. W zależności od laleczki, lalki mają oczy w kolorach: zielony, brązowy oraz niebieski.

  Te małe laleczki produkowane są przez firmę JC Toys (Berenguer), która specjalizuje się w produkcji lalek już ponad pół wieku. Dziewczynki na całym świecie kolekcjonują te słodkie małe bobaski. W Polsce jest to absolutna nowość. Te małe skarby można wszędzie ze sobą zabrać, mają zaledwie 13 cm wysokości, dzięki czemu mogą towarzyszyć dzieciom w każdej podróży. Kolekcje tych laleczek czasami się zmieniają - jest to gratka dla małych kolekcjonerów. Każda laleczka wykonana jest z winylu i ma ruchome rączki, nóżki oraz główkę. Na główce laleczki mają wyrzeźbione w winylu włoski. Ubranka w które są ubrane lalki mini lil' cutesies można ściągać i zamieniać między laleczkami. W ofercie min. laleczki w wózeczku, laleczki w łóżeczku, lil' cutesies w statku, w wanience, na bujanym koniku, czy np. na rowerku.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z każdą laleczką w naszej ofercie. Zamówienia realizujemy błyskawicznie. Wysyłka następuje w ciągu 24h od wpłynięcia do nas zamówienia.