Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Małe Laleczki Lil' Cutesies 21cm 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo małe laleczki z serii Lil' Cutesies produkowane przez firmę Berenguer (JC Toys). Lalki z tej kolekcji podbijają serca małych dziewczynek już od lat, tak w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie. Te słodkie laleczki mają śliczne wielkie oczy, na widok których mięknie serduszko każdej małej dziewczynki. Wszystkie laleczki z tej serii mają wysokość 21cm, dzięki czemu idealnie mieszczą się w dłoni małego dziecka.

Laleczki w całości wykonane są z miękkiego i miłego w dotyku winylu. Mają ruchome rączki, nóżki oraz główkę. Każda mała dziewczynka bez trudy będzie mogła bawić się tymi laleczkami w przebieranie, dzięki ruchomym nóżką oraz rączką bardzo łatwo jest ściągać z nich ubrania. Laleczki można także kąpać, woda nie jest im straszna. Laleczki są bardzo solidnie wykonane. Dostępne są w różnych ubrankach i w różnych wersjach twarzyczek, od uśmiechniętej po smutną. Każda laleczka ma także swoje imię oraz inny kolor oczu.

Laleczka o imieniu Lily jest nieco smutna i ma śliczne brązowe oczka. Tylko czeka na to aby jej mała mama o nią zadbała i pocieszyła. W poprawie nastroju laleczki pomocne będzie zapewne jej rodzeństwo, czyli dwie pozostałe siostrzyczki.

Laleczka o imieniu Lulu ma jasne roześmiane niebieskie oczy, uśmiechniętą buźkę i wystające białe ząbki. Na pewno kiedy będzie się bawić ze swoją brązowooką siostrzyczką, obie będą w doskonałym nastroju.

Ostania z rodziny laleczek Lil' Cutesies ma urocze zielone oczęta i usta złożone w dziubek. Laleczka ta ma na imię Bibi.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty małych laleczek i kolekcjonowania ich. Laleczki z tej serii są także dostępne w zestawach z akcesoriami.