małe wózki dla lalek 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo małe wózki dla lalek. Ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary są one idealne dla młodszych dziewczynek, jako pierwszy wózek dla lalek.

Wózek dla lalek na roczek

Dla tych najmłodszych dziewczynek szczególnie polecamy drewniane wózki dla lalek. Są one stosunkowo ciężkie ale za to bardzo stabilne, dzięki czemu małe dziecko nie przewróci się na spacerze z takim wózkiem. Tego typu wózek dla lalek dobry dla rocznego dziecka, tj. od 12 miesięcy (według producenta jest to wózek dla lalek dla 1,5 rocznej dziewczynki), pełni także funkcję pchacza.

W ofercie dla tych najmłodszych mamy także wózki typu parasolka oraz wózki trójkołowe. Niektóre wózki mają regulowaną wysokość rączki, dzięki czemu wózek rośnie wraz dzieckiem, i będzie dla niego dobry także po ukończeniu drugiego roku życia.

Wózek dla lalek dla dwulatki

Małe wózki dla lalki są leciutkie, zgrabne i bardzo zwrotne, a więc takie jaki powinien być wózek dla lalek dla 2 latki. Taki rodzaj wózka to doskonały wybór dla młodszych, niższych dzieci które planują dłuższe spacery ze swoją ukochaną lalką. Dużą zaletą małych wózków dla lalki jest fakt że zajmują one niewiele miejsca, łatwo można je złożyć i przewozić w samochodzie. Wszystkie wózki jakie u nas znajdziecie pochodzą od renomowanych producentów, którzy od wielu lat zajmują się produkcją wózków dla lalek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wózki tak dla rocznych jak i dwuletnich dzieci. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziecie także wózki dla starszych dziewczynek.