Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

ubranka dla lalek

Ubranka dla lalek bobasów

Pamiętając o tym, że każda mała mama uwielbia przebierać swojego bobaska, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubranka dla naszych pięknych lalek bobasów. W asortymencie znajdują się oryginalne ubranka firmy Berenguer, jak również ubranka uszyte w Polsce specjalnie dla naszych lalek, oraz ubranka innych uznanych producentów ak...

Ubranka dla lalek bobasów

Pamiętając o tym, że każda mała mama uwielbia przebierać swojego bobaska, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubranka dla naszych pięknych lalek bobasów. W asortymencie znajdują się oryginalne ubranka firmy Berenguer, jak również ubranka uszyte w Polsce specjalnie dla naszych lalek, oraz ubranka innych uznanych producentów akcesoriów dla lalek.

Ubranka w naszym sklepie zostały podzielone na cztery różne kategorie: ubranka dla małych lalek, ubranka dla średnich lalek, ubranka dla większych lalek i w końcu ubranka dla dużych lalek bobasów. Dzięki temu będzie Państwu dużo łatwiej odnaleźć odpowiednie ubranko dla swojej lalki. Dostaną Państwo u nas ubranie dla lalki prawie na każdą okazje. Dostępne są ubranka takie jak śpioszki, pajacyki, piżamki, sukienki, bluzeczki, dresiki czy nawet legginsy. Nie zapominajmy że lalki bobasy też lubią być świetnie ubrane!

Skarpetki i buty dla lalek

Żeby naszym lalką było ciepło, i żeby przypadkiem nie zmarzły w ofercie mamy także skarpetki dla lalek oraz buty dla lalek. Są one dostępne w różnych kolorach, tak aby można było zadbać zarówno o lalkę chłopca jak i lalkę dziewczynkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką, stale rozbudowywaną ofertą ubranek i skarpetek dla lalek.

Więcej

ubranka dla lalek 

Podkategorie

 • Ubranka dla małych...

  Ubranka dla małych lalek w rozmiarze 23 - 25 cm

  Ubranka szyte w Polsce. 

 • Ubranka dla średnich...

  Ubranka dla lalek bobasów / la newborn czy baby born- rozmiar Medium (Średnie)

  Ubranka pasują idealnie dla lalek w rozmiarze 36 do 38 cm. Starannie wykonane ubranka doskonale leżą na lalkach bobasach Berenguer.

 • Ubranka dla większych...

  Ubranka dla lalek bobasów / La Newborn / baby born w rozmiarze 41 do 45 cm

  Rozmiar ubranek L - pasują idealnie dla większych lalek. Ubranka szyte w Polsce.

 • ubranka dla dużych...

  W tym dziale znajdziecie ubranka dla lalek bobasów o wysokości pomiędzy 46cm a 52cm.

  Ubranka szyte są na miarę na duże lalki z kolekcji  Berenguer Boutique dla takich modeli jak 18803, 18903 czy też 18904 oraz lalki z kolekcji Designed by Berenguer, w tym model 35016.

  Ubranka zostały oznaczone w naszym sklepie jako rozmiar XL.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów