Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

ubranka dla lalek

Ubranka dla lalek bobasów

Pamiętając o tym, że każda mała mama uwielbia przebierać swojego bobaska, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubranka dla naszych pięknych lalek bobasów. W asortymencie znajdują się oryginalne ubranka firmy Berenguer, jak również ubranka uszyte w Polsce specjalnie dla naszych lalek, oraz ubranka innych uznanych producentów ak...

Ubranka dla lalek bobasów

Pamiętając o tym, że każda mała mama uwielbia przebierać swojego bobaska, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubranka dla naszych pięknych lalek bobasów. W asortymencie znajdują się oryginalne ubranka firmy Berenguer, jak również ubranka uszyte w Polsce specjalnie dla naszych lalek, oraz ubranka innych uznanych producentów akcesoriów dla lalek.

Ubranka w naszym sklepie zostały podzielone na cztery różne kategorie: ubranka dla małych lalek, ubranka dla średnich lalek, ubranka dla większych lalek i w końcu ubranka dla dużych lalek bobasów. Dzięki temu będzie Państwu dużo łatwiej odnaleźć odpowiednie ubranko dla swojej lalki. Dostaną Państwo u nas ubranie dla lalki prawie na każdą okazje. Dostępne są ubranka takie jak śpioszki, pajacyki, piżamki, sukienki, bluzeczki, dresiki czy nawet legginsy. Nie zapominajmy że lalki bobasy też lubią być świetnie ubrane!

Skarpetki i buty dla lalek

Żeby naszym lalką było ciepło, i żeby przypadkiem nie zmarzły w ofercie mamy także skarpetki dla lalek oraz buty dla lalek. Są one dostępne w różnych kolorach, tak aby można było zadbać zarówno o lalkę chłopca jak i lalkę dziewczynkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką, stale rozbudowywaną ofertą ubranek i skarpetek dla lalek.

Więcej

ubranka dla lalek 

Podkategorie

 • Ubranka dla małych...

  Ubranka dla małych lalek

  W tej kategorii znajdą Państwo ubranka dla lalek w rozmiarze 23 - 25 cm.

  Ubranka dla naszych lalek zostały uszyte w Polsce z bezpiecznych, nie toksycznych materiałów.

 • Ubranka dla lalek -...

  Ubranka dla lalek bobasów | la newborn

  Rozmiar Medium (Średnie)

  W tej kategorii znajdą Państwo ubranka dla lalek w rozmiarze 36 do 38 cm. Jest to najbardziej popularny rozmiar lalek dostępnych na rynku, tak więc nasze ubranka powinny pasować na większość lalek. Wszystkie ubranka w naszej ofercie są starannie wykonane, dzięki czemu doskonale leżą na lalkach bobasach firmy Berenguer oraz wielu innych lalkach produkowanych w Hiszpanii

 • Ubranka dla lalki baby...

  Ubranka dla lalki baby born oraz innych lalek bobasów typu La Newborn w rozmiarze 41 do 45 cm

  W tej kategorii znajdą Państwo ubranka dla lalek typu baby born, oznaczone jako rozmiar L. Ubranka z tej grupy pasują idealnie na większe lalki w rozmiarze do 45 cm. Większość ubranek na naszej stronie to ubranka bardzo dobrej jakości, szyte w Polsce na nasze zamówienie.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • ubranka dla dużych...

  Ubranka dla dużych lalek

  W tej kategorii znajdą Państwo ubranka dla dużych lalek bobasów o wysokości pomiędzy 46 cm a 52 cm. Ubranka dostępne w naszym sklepie, w znakomitej większości są szyte na miarę, dla dużych lalek z kolekcji Berenguer Boutique, dla takich modeli jak 18803, 18903 czy też 18904 oraz lalki z kolekcji Designed by Berenguer, w tym model bardzo popularny model lalki 35016.

  Ubranka zostały oznaczone w naszym sklepie jako rozmiar XL.

  Dla tych którzy chcieliby zakupić lalkę, w zestawie z ubrankami polecamy następujące modele lalek:

  #18551 Lalka z ubrankami - Chłopczyk

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów