Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Producenci

ubranka dla lalek 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Pamiętając o tym, że każda mała mama uwielbia przebierać swojego bobaska, wzbogaciliśmy naszą ofertę o ubranka dla naszych pięknych lalek bobasów. W asortymencie znajdują się oryginalne ubranka firmy Berenguer, jak również ubranka uszyte w Polsce specjalnie dla naszych lalek, oraz ubranka innych uznanych producentów akcesoriów dla lalek.

Ubranka w naszym sklepie zostały podzielone na cztery różne kategorie: ubranka dla małych lalek, ubranka dla średnich lalek, ubranka dla większych lalek i w końcu ubranka dla dużych lalek bobasów. Dzięki temu będzie Państwu dużo łatwiej odnaleźć odpowiednie ubranko dla swojej lalki. Dostaną Państwo u nas ubranie dla lalki prawie na każdą okazje. Dostępne są ubranka takie jak śpioszki, pajacyki, piżamki, sukienki, bluzeczki, dresiki czy nawet legginsy. Nie zapominajmy że lalki bobasy też lubią być świetnie ubrane!

Żeby naszym lalką było ciepło, i żeby przypadkiem nie zmarzły w ofercie mamy także skarpetki dla lalek oraz buty dla lalek. Są one dostępne w różnych kolorach, tak aby można było zadbać zarówno o lalkę chłopca jak i lalkę dziewczynkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką, stale rozbudowywaną ofertą ubranek i skarpetek dla lalek.