Ostatnio dodane posty

LALKA DO NAUKI CHUSTOWANIA

Jaką kupić lalkę treningową do nauki noszenia dziecka w chuście?

Lalka która spełni oczekiwania doradcy do nauki chustonoszenia, to taka lalka która swoim wyglądem, ciężarem a przede wszystkim wielkością, jak najbardziej będzie odzwierciedlać prawdziwego niemowlaka.

A więc, idealna lalka do nauki chustonoszenia, powinna znajdować się w przedziale 50 do 60 cm długości, i najlepiej jeśli ważyłaby około 3 do 4 kg. Kiedy znalezienie lalki w tym rozmiarze jest stosunkowo łatwe, to znalezienie lalki o wspomnianej wadze, do tego w rozsądnej cenie, nie jest prostym zadaniem.

Z naszego doświadczenia wiemy, że rozsądnym kompromisem jest wybór lalki z miękkim brzuszkiem, w rozmiarze 51 - 52 cm, firmy JC Toys (Berenguer).

Najczęściej kupowanymi lalkami przez szkoły rodzenia, położne oraz doradców chustonoszenia, są dostępne w naszym sklepie następujące lalki:

Duża miękka lalka bobas - 51 cm - JC Toys 15340

# Duża lalka bobas - 51 cm - ref. 15340

Duża lalka bobas z miękkim brzuszkiem - 51 cm - JC Toys 15344

# Duża lalka bobas z miękkim brzuszkiem - 51 cm - ref. 15344

Duża lalka bobas 35016 - Berenguer (JC Toys)

# Duża lalka bobas z miękkim brzuszkiem - 52 cm - ref. 35016

Część doradców dociąża te lalki na własną rękę, aby jak najbardziej przypominały one prawdziwego niemowlaka. Gdyż lalki zaprezentowane powyżej przed dociążeniem ważą niecałe 2 kg.

Dużym plusem tych lalek, na który zwracają uwagę profesjonaliści z branży to fakt że części winylowe tych laleczek kończą się powyżej nadgarstka oraz w przypadku nóżki powyżej kostki. Natomiast winyl z jakiego są wykonane jest miękki i miły w dotyku. Nie jest to twardy plastik który utrudnia układanie lalki czy wygodne noszenie jej w chuście.

Nie bez znaczenia jest też fakt że prezentowane lalki kosztują mniej niż 200 zł, a przy zakupie kilku ich sztuk, na wspomniane w artykule cele, zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny.

Nieznacznie droższe lalki ale nieco cięższe to lalki takie jak: np. lalka Ronni która mierzy 54 cm.

Lalka do chustonoszenia, 54 cm, Ronni - Doro Dolls

# Duża lalka z miękkim brzuszkiem, do nauki chustonoeszenia - 54 cm - ref. 1201

W ofercie mamy także duże lalki w całości wykonane z winylu. Takie laleczki można podczas prezentacji nawet zamoczyć. Poniżej lalka Kris:

Duża lalka do nauki chustonoszenia - cała winylowa - Doro Dolls  - Kris

# Duża lalka cała winylowa, do nauki chustonoeszenia - 54 cm - ref. 1600

Dodano w: Lalki bobasy

Leave a comment