Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Producenci

Posted in: "2018"

 • Duży zestaw akcesoriów do pielęgnacji lalek
  Duży zestaw akcesoriów do pielęgnacji lalek
  2847 Views

  Duży zestaw akcesoriów do pielęgnacji lalek W zestawie znajdziecie aż 20 różnych produktów. Z takim zestawem każda lalka będzie miała opiekę na najwyższym poziomie. Poznaj wszystkie produkty wchodzące w skład zestawu ...

  Read more
 • Foteliki dla lalek
  Foteliki dla lalek
  3676 Views

  Foteliki dla lalek Dla bezpieczeństwa Waszych lalek polecamy foteliki do samochodu, wyposażone w pasy bezpieczeństwa. W ofercie mamy foteliki tak dla lalek dziewczynek jak i chłopców, w różnych rozmiarach i kolorach.

  Read more
 • Lalki Nowości 2018/2019
  Lalki Nowości 2018/2019
  3818 Views

  Nowości Do ekskluzywnej kolekcji lalek z serii Berenguer Boutique, która w całości powstaje w Hiszpanii, dołączyło w tym roku (2018) kilka bardzo ciekawych lalek. Są to laleczki bardzo starannie wykonane, z miękkiego winylu, idealne na prezent pod choinkę.

  Read more
 • Lalki anatomiczne
  Lalki anatomiczne
  7485 Views

  Lalki anatomiczne Lalki które uczą dziecka anatomii człowieka. Dzięki lalce która ma wyraźnie zaznaczoną płeć, dziecko od najmłodszych lat uczy się tolerancji, poznaje różnice między mężczyzną a kobietą. Zaspokaja swoją ciekawość.

  Read more
 • Lalki ubieranki, lalki do ubierania - Lalki-Berenguer.pl
  Lalki ubieranki, lalki do ubierania - Lalki-Berenguer.pl
  3863 Views

  Lalki ubieranki Do ubierania i przebierania lalek najlepsze są lalki bobasy odpowiednio duże, najlepiej takie na które pasują ubranka po młodszym rodzeństwie, jak również lalki które w zestawie mają już ubranka uszyte na miarę.

  Read more
 • Duża lalka
  Duża lalka
  5310 Views

  Duża lalka Jaka to jest duża lalka bobas? Taka która rozmiarem nie odbiega znacząco od prawdziwego noworodka. Donoszony noworodek zazwyczaj jest w przedziale 46 cm do 54 cm i waży pomiędzy 2.5 kg a 4.5 kg. 

  Read more
 • Lalka dla rocznej dziewczynki
  Lalka dla rocznej dziewczynki
  7978 Views

  Lalka dla rocznej dziewczynki Lalka dla małej dziewczynki musi być nie duża, miękka, bez groźnych dla małych dzieci wystających elementów które mogłyby łatwo się urwać. 

  Read more
 • Lalka dla 3 latki
  Lalka dla 3 latki
  7316 Views

  Lalka dla 3 latki Jaka lalka na prezent dla 3 letniej dziewczynki? Lalka nie powinna być zbyt duża ani ciężka. Powinna być dostosowana do wieku i wielkości dziecka.

  Read more
 • Lalka dla dwulatki
  Lalka dla dwulatki
  11854 Views

  Lalka dla dwulatki Jaką lalkę kupić dla 2 letniej dziewczynki czy chłopca?. A jakże, czemu nie. Chłopcy też nie rzadko lubią bawić się lalkami. Dwuletnie dziecko jest drobne, ma małe rączki i nie może dźwigać ciężkich rzeczy...

  Read more
 • Lalki dla dziewczynek
  Lalki dla dziewczynek
  5333 Views

  Jaką lalkę kupić dla dziewczynki? Każdy kto stoi przed zakupem takiego prezentu zadaje sobie to pytanie. Postaramy się w tym artykule nieco pomóc i powiedzieć na co naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Rodzic który planuje zakup lalki dla dziewczynki ma nie lada kłopot. Ciężko wybrać sensowną lalkę z pośród tysięcy ofert dostępnych na rynku.Kwestią bezdyskusyjną z naszego punktu widzenia jest bezpieczeństwo dziecka. Na pewno więc na samym początku warto wyeliminować z listy lalki dla...

  Read more
Showing 1 to 10 of 10 (1 Page)