Promocje

Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

Producenci

Posted in: "2019"

 • Lalka hiszpańska zamyka oczy
  Lalka hiszpańska zamyka oczy
  5739 Views

  Lalka hiszpańska zamyka oczy Lalka hiszpańska która zamyka oczy? Lalki z zamykanymi oczami? To musi być lalka bobas Noni, która kiedy się położy zamykają się jej oczy. Wszystkie lalki o imieniu Noni, które znajdują się w naszej ofercie mają zamykane oczy. Laleczki te są wykonane z winylu, jedynie brzuszek jest materiałowy. Dzięki czemu są miękkie i milutkie w dotyku.

  Read more
 • Jak zapakowane są nasze lalki?
  Jak zapakowane są nasze lalki?
  6740 Views

  Jak zapakowane są nasze lalki? Każda lalka dostępna w naszej ofercie zapakowana jest w ładne firmowe pudełko, które doskonale nadaje się na prezent. W zależności od modelu lalki, niektóre laleczki znajdują się w pudełkach z tak zwanym "okienkiem", przez które widać lalkę, a inne laleczki mają pudełko z pokrywą bez okienka. Zobacz na zdjęciach poniżej jak zapakowane są lalki Berenguer:# Lalka na zdjęciu powyżej to Elena, dziewczynka, ref. 18059# Lalka hiszpańska chłopczyk, ref. 18519

  Read more
 • Lalki Hiszpańskie
  Lalki Hiszpańskie
  3619 Views

  Lalki Hiszpańskie Przedstawiamy Wam hiszpańskie lalki bobasy projektowane z pasją, od 1967 roku, przez Salvadora Berenguer, który uczył się fachu od swojego ojca Jose Berenguer. Marka Berenguer od dziesięcioleci pracowała na swoją reputacje. Lalki tej firmy cieszą się wysoką jakością, realizmem oraz pięknem. Obecnie lalki te sprzedawane są nie tylko w Hiszpanii, całej Europie ale także w Stanach Zjednoczonych. Salvador Berenguer do dnia dzisiejszego projektuje lalki, starając się dążyć do...

  Read more
 • Lalki hiszpańskie z włosami
  Lalki hiszpańskie z włosami
  3319 Views

  Hiszpańskie lalki z włosami W naszej ofercie znajdują się lalki z jasnymi włosami jak i ciemnymi. Polecamy lalki z długimi oraz krótkimi włosami. Wszystkie produkowane w Hiszpanii przez firmę Antonio Juan. 

  Read more
 • Lalka do nauki chustowania
  Lalka do nauki chustowania
  4941 Views

  Lalka dla doradcy, do nauki chustowania Nie jest łatwo kupić idealną lalkę która spełni wszystkie oczekiwania doradcy który uczy młodych czy przyszłych rodziców jak nosić dziecko w chuście. Poniższy artykuł pomoże rozwiać nieco wątpliwości.

  Read more
 • Jaki wózek dla lalek wybrać?
  Jaki wózek dla lalek wybrać?
  4492 Views

  Wózek dla lalek - jaki wybrać? od jakiego wieku? Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych wózków dla lalek, dla dzieci w różnym wieku. W tym artykule postaramy się nieco Państwu pomóc w wyborze odpowiedniego wózka dla lalek, który posłuży dziecku dłużej i nie będzie mu sprawiał kłopotów.

  Read more
 • Czarny Piątek
  Czarny Piątek
  5074 Views

  Black Friday 2019 Kiedy? Czarny piątek w tym roku wypada 29 listopada. W tym dniu w naszym sklepie z hiszpańskimi lalkami wybrane lalki w super cenach.

  Read more
Showing 1 to 7 of 7 (1 Page)