Lista produktów producenta: JC Toys Group, Inc

JC Toys - Lalki jak prawdziwe!

Firma JC Toys to światowy producent i projektant wielu pięknych lalek bobasów, jak i akcesoriów dla lalek. Wszystkie lalki JC Toys pod marką Berenguer są bardzo wysokiej jakości! Lalki Berenguer wyglądają jak prawdziwe bobasy.

Firma JC Toys, czyli producent niepowtarzalnych lalek bobasów, powstała w 1993 roku jako rodzinny interes. Firma jednak dzięki wielkiej popularności jaką zdobyła produkcją tak oryginalnych lalek bobasów które wyglądają jak prawdziwe dzieci, urosła do znacznie większej firmy która ma w swojej ofercie wiele kategorii lalek.


Każda lalka jak i akcesoria dla lalek są tak zaprojektowane aby mieć pewność że końcowy użytkownik będzie w 100% zadowolony. Naszym głównym celem jest tak robić nasze laleczki aby były uwielbiane i kochane przez dziewczynki, i aby mieć pewność że każdy począwszy od małej mamy po najbardziej wymagającego kolekcjonera lalek, był zachwycony wysoką jakością i designem.


Lalki Berenguer firmy JC Toys Group, Inc. pierwszy raz pojawiły się na rynku amerykańskim we wczesnych latach 80-tych.


Od 2011 roku grupa JC Toys jest dumna z tego że może zaprezentować nowe linie swoich produktów, tj. lalek, ubranek dla lalek jak i akcesoriów dla lalek.


Mamy nadzieje że będziecie tak zadowoleni z naszego sklepu z lalkami jak my jesteśmy zadowoleni z tego że możemy dostarczyć Wam takie piękne lalki które dadzą wiele radości każdej dziewczynce.


Satysfakcja jest gwarantowana robiąc zakupy w naszym sklepie z lalkami bobasami.


Nasze firmowe sklepy z lalkami mieszczą się w Krakowie, zapraszamy wszystkich miłośników pięknych lalek i akcesoriów dla lalek do naszych salonów:


1. NIC Z CHIN - Zabawki, lalki i balony


ul. Konopczyńskiego 14/9U, Kraków


2. NIC Z CHIN filia Party - Lalki, Balony i artykuły imprezowe


os. 2 Pułku Lotniczego 47B, Kraków


(wejćie od al. Jana Pawła II)

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów