• Antonio Juan
 • Bayer Chic 2000

  Bayer Chic 2000

  Bayer Chic 2000 - Wózki i akcesoria dla lalek

  Bayer Chic 2000 to piękne i funkcjonalne wózki dla lalek. Polecamy wózki z serii takich jak Yolo, Mika, Roma, Lola. Wózki typu 3 w 1, 2 w 1, gondole jak i spacerówki.

 • Bayer Design

  Bayer Design

  Bayer Design - Producent wózków dla lalek

  Jak wózek dla lalek, to tylko firmy Bayer Design. Jest to znana niemiecka firma obecna na rynku od wielu lat. Cieszy się dużą renomą, a jej produkty dostępne są na wszystkich rynkach europejskich. Firma produkuje nie tylko wózki dla lalek, ale także akcesoria takie jak łóżeczka, kołyski, czy np. nosidełka dla lalek. Producent Bayer Design, przykłada dużą wagę do jakości wykonania i ciekawych wzorów, które podobają się wielu dziewczynkom. Firma stale poszerza swoją ofertę, nieustannie podnosi jakość i funkcjonalność swoich produktów.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Designed by Berenguer

  Designed by Berenguer

  Lalki bobasy dla dzieci.

  Ubieranie lalek nigdy nie było łatwiejsze. Duże lalki oraz nieco mniejsze. Wszystkie lalki mają załączone akcesoria lub ubranka dla lalek Gratis.

  Designed by Berenguer to znana Hiszpańska marka Berenguer i jednocześnie atrakcyjne ceny.

  Wszystkie lalki Berenguer Boutique produkowane są w Hiszpanii

  Lalki Designed by Berenguerprojektowane w Hiszpanii ale produkcja znajduje się w fabrykach JC Toys w Chinach. Ta sama jakość, niska cena.

 • Doro Dolls

  Doro Dolls

  Lalki Doro Dolls

  Lalki tej firmy ze względu na duży rozmiar i bardzo dobre wykonanie idealnie nadają się do szkół rodzenia oraz dla starszych dziewczynek. Wszystkie lalki Doro Dolls powstają w Hiszpanii. Produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów. Do wyboru macie lalki w całości wykonane z winylu jak i lalki które mają miękki (materiałowy) brzuszek. Ich rozmiar jest imponujący. Lalki mają 52 cm długości.

  Przy wyborze lalki pamiętaj że te z miękkim brzuszkiem łatwo ubierać, dzięki czemu są idealne dla dziewczynek które chcą się bawić w przebieranie swoich lalek. Natomiast te, które są całe winylowe idealnie nadają się do kąpania i co dla niektórych rodziców bardzo ważne mają zaznaczoną płeć.

 • Egmont Toys
 • Fisher Price

  Fisher Price

  Fisher Price - w ofercie wózki i kołyski dla lalke tej znanej firmy.

 • JC Toys Group, Inc

  JC Toys Group, Inc

  JC Toys - Lalki jak prawdziwe!

  Firma JC Toys to światowy producent i projektant wielu pięknych lalek bobasów, jak i akcesoriów dla lalek. Wszystkie lalki JC Toys pod marką Berenguer są bardzo wysokiej jakości! Lalki Berenguer wyglądają jak prawdziwe bobasy.

 • Peterkin Dolls World