duże wózki dla lalek 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Duże wózki i spacerówki dla lalek

W tej kategorii znajdą Państwo duże wózki dla lalek renomowanych producentów. Wózki te ze względu na swój rozmiar i wagę zalecane są dla nieco starszych dziewczynek. Większość wózków w tej kategorii ma regulowaną wysokość rączki, tak więc wózek rośnie wraz z dzieckiem i nie trzeba się martwić że za rok lub dwa będzie już za mały dla młodej mamy.

W ofercie mamy wózki głębokie, tzn. takie wózki które posiadają gondole w której kładziemy lalkę czy wózki 2 funkcyjne, tj. takie gdzie gondolę można odpiąć i wózek zamienia się w spacerówkę. Część wózków ma obrotowe koła, niektóre wyposażone są w koszyk na zakupy który znajduje się pod wózkiem, lub torbę na akcesoria dla lalki, do zawieszenia na rączce wózka. Każdy znajdzie u nas wózek dopasowany do swoich potrzeb. Przy doborze wózka warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wiek dziecka (wysokość), oraz rozmiar lalki. Tak aby lalka bez problemu zmieściła się w wózku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dużych wózków dla lalek jak i spacerówek. Wszystkie wózki są solidnie wykonane, markowe, tj. uznanych producentów w branży zabawek jak chociażby niemiecka firma Bayer Chic 2000, Bayer Design czy uznane polskie marki, które specjalizują się nie tylko w produkcji wózków dla lalek, ale przede wszystkim produkują wózki dla dzieci. Daje to nam pewność że firmy te wiedzą jak zrobić dobry wózek dla laleczki.

Do dużych wózków polecamy duże lalki dostępne w naszej ofercie! Zachęcamy także do zapoznania się z całą ofertą wózków dla lalek. W kategorii głównej, tj. wózki dla lalek, oprócz dużych wózków znajdują się także małe wózki dla lalekdrewniane wózki dla lalek oraz tzw. spacerówki.