Nowe produkty

Blog navigation

Najnowsze artykuły

wózki dla lalek

Wózki dla Lalek

W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór wózków dla lalki. Każda mała mama, która uwielbia dbać o swojego bobaska ucieszy się z prezentu jakim jest wózeczek dla ulubionej lali. W ofercie posiadamy markowe, solidnie wykonane wózki dla lalek - takie, którymi można cieszyć się przez długi czas. Dla starszych dziewczynek szczególni...

Wózki dla Lalek

W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór wózków dla lalki. Każda mała mama, która uwielbia dbać o swojego bobaska ucieszy się z prezentu jakim jest wózeczek dla ulubionej lali. W ofercie posiadamy markowe, solidnie wykonane wózki dla lalek - takie, którymi można cieszyć się przez długi czas. Dla starszych dziewczynek szczególnie polecamy duże wózki dla lalek, głębokie, wielofunkcyjne oraz piękne drewniane wózki dla lalek. Większość wózków ma regulowaną wysokość rączki, dzięki czemu posłuży każdej małej mamie przez kilka lat. W ofercie mamy wózki w różnych wzorach i kolorach. Wszystkie są starannie wykonane i dobrze zapakowane. Nasze wózki dla lalek wyglądają jak prawdziwe!

Spacerówki dla lalek

Wózek spacerowy dla lalek zazwyczaj jest nieco mniejszy i lżejszy od głębokiego wózka z gondolą. Lalka ulokowana jest w takim wózku w pozycji siedzącej. Zaletą takich wózków jest niska cena, waga oraz rozmiar. Wózki spacerowe, tzw. parasolki łatwo wszędzie ze sobą zabrać. Nie zajmują dużo miejsca w domu czy samochodzie. Tego rodzaju wózki szczególnie polecamy dla młodszych dziewczynek. Do wyboru są różne wzory i kolory. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wózków dla lalek w różnych rozmiarach.

Więcej

wózki dla lalek 

Podkategorie

 • małe wózki dla lalek

  Małe wózki dla lalek

  W tej kategorii znajdą Państwo mniejsze i lżejsze wózki dla lalek, idealne dla młodszych dziewczynek. W ofercie wózki typu parasolka, spacerówki dla lalek, wózki drewniane czy wózki trójkołowe. Niektóre wózki mają regulowaną wysokość rączki, dzięki czemu wózek rośnie z dzieckiem.

  Małe wózki dla lalki są leciutkie, zgrabne i bardzo zwrotne. Taki rodzaj wózka to doskonały wybór dla młodszych, niższych dzieci które planują dłuższe spacery ze swoją ukochaną lalką. Dużą zaletą małych wózków dla lalki jest fakt że zajmują one niewiele miejsca, łatwo można je złożyć i przewozić w samochodzie.

 • duże wózki dla lalek

  Duże wózki i spacerówki dla lalek

  W tej kategorii znajdą Państwo duże wózki dla lalek renomowanych producentów. Wózki te ze względu na swój rozmiar i wagę zalecane są dla nieco starszych dziewczynek. Większość wózków w tej kategorii ma regulowaną wysokość rączki, tak więc wózek rośnie wraz z dzieckiem i nie trzeba się martwić że za rok lub dwa będzie już za mały dla młodej mamy.

  W ofercie mamy wózki głębokie, tzn. takie wózki które posiadają gondole w której kładziemy lalkę czy wózki 2 funkcyjne, tj. takie gdzie gondolę można odpiąć i wózek zamienia się w spacerówkę. Część wózków ma obrotowe koła, niektóre wyposażone są w koszyk na zakupy który znajduje się pod wózkiem, lub torbę na akcesoria dla lalki, do zawieszenia na rączce wózka. Każdy znajdzie u nas wózek dopasowany do swoich potrzeb. Przy doborze wózka warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wiek dziecka (wysokość), oraz rozmiar lalki. Tak aby lalka bez problemu zmieściła się w wózku.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dużych wózków dla lalek jak i spacerówek. Wszystkie wózki są solidnie wykonane, markowe, tj. uznanych producentów w branży zabawek jak chociażby niemiecka firma Bayer Chic 2000 czy uznane polskie marki, które specjalizują się nie tylko w produkcji wózków dla lalek, ale przede wszystkim produkują wózki dla dzieci. Daje to nam pewność że firmy te wiedzą jak zrobić dobry wózek dla laleczki.

  Do dużych wózków polecamy duże lalki dostępne w naszej ofercie! Zachęcamy także do zapoznania się z całą ofertą wózków dla lalek. W kategorii głównej, tj. wózki dla lalek, oprócz dużych wózków znajdują się także małe wózki dla lalek, drewniane wózki dla lalek oraz tzw. spacerówki.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów